Hakkımızda

Hakkımızda

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

PETRA PETROVA kendine özgün zamansız tasarımlar üreten  uluslararası lüks bir markadır. Uzmanlığı kişiye özel en güzel Haute Couture parçaları ve hazır giyimde çok özgün ve kişiselleştirilmiş dokunuşları arayan bayanlara hizmet etmektir.

Marka ismini taşıyan Tasarımcısı ve kurucusu olan Petra Petrova genç ve yaratıcı bir tasarımcıdır. Karışık kökenleri ve sürekli değişen yaşam tarzı nedeniyle kendisini uluslararası bir modacı olarak
tanımlamaktadır. Kendisi birçok Avrupa ülkesinde yaşadı ve çeşitli markalar, butik ve Couture evleriyle çalıştıktan ve modanın hemen hemen her alanında deneyim kazandıktan sonra
stil ve zarafet sahibi her bayana hitap  edebilecek kendini özel hissettiren tamamen kişiselleşmiş sınırlı sayıda üretilen modelleri bulunduran PETRA PETROVA Couture markasını kurmuştur.

PETRA PETROVA  markasının merkez tasarım ofisi Türkiye’de : Kuşadası’nda ilk ve tek tasarım gelinlik ve abiye satışı ve üretimi olan lüks Villa Atölyesi’dir. Markanın özel koleksiyonlarını Avrupa’nın birçok seçkin konsept mağazalarında ve çok yakında Dubai , Katar ve Kuwait’te birbirinden seçkin butiklerde bulabilirsiniz .

Sosyal medyada ve ünlülerin arasında oldukça ilgi gören bir markadır. Özellikle moda dergilerinde ,Sinema, Dizi ve TV Programlarında markamızın özel parçalarını görmek mümkün.